Top
Hakkımızda – Excel E-Fatura
1133
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-1133,wp-custom-logo,mkd-core-1.0.3,highrise-ver-1.5,,mkd-smooth-page-transitions,mkd-ajax,mkd-grid-1300,mkd-blog-installed,mkd-header-standard,mkd-sticky-header-on-scroll-down-up,mkd-default-mobile-header,mkd-sticky-up-mobile-header,mkd-dropdown-slide-from-bottom,mkd-dark-header,mkd-full-width-wide-menu,mkd-header-standard-in-grid-shadow-disable,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

Hakkımızda

OptiWisdom Hakkında

Bilkav, sektörde veri bilimi odaklı projeler geliştirmeyi hedefleyen ve bünyesinde çok sayıda büyük veri analitiği, yapay zekâ ve veri bilimi projesi barındıran eğitim, danışmanlık ve yazılım şirketidir. Bilkav, arka planında yer alan ve 2000 yılından beri süre gelen eğitim ve danışmanlık birikimiyle beraber 2017 yılında gerçekleştirdiği kurumsal dönüşümle, Bilkav Eğitim Danışmanlık A.Ş. olarak kurumsal yaşamına devam etmektedir.

OptiWisdom’un araştırma geliştirme faaliyetleri kapsamında bitirmiş olduğu KOSGEB ARGE Projeleri, TÜBİTAK/TEYDEB projeleri ve patentleri bulunmakla birlikte hali hazırda aktif olarak yürütmekte olduğu TÜBİTAK projeleri bulunmaktadır. Bu projeler ile geliştirilen üç ana yapay zeka motorundan yola çıkarak dikey yapay zeka çözüm ürünleri oluşturulmaktadır. Finansal varlıkların değerleri hakkında günlük tahminler oluşturan XchangeWiser, veri analizleriyle gelecek tahminleri yapıp işletmelerin müşteri kayıplarını önleyen ve verimliliğinin en yüksek performansa ulaşmasını sağlayan Kolay.AI, başarılı iş planlarının oluşturulacağı, iş süreçlerinin verimli ve aktif bir biçimde sürdürülmesi için donanmış OptiCRM, İnternet üzerinde herhangi bir kaynaktan veri toplamak ve robot süreç otomasyonu sağlayan OptiCrawler bu ürünlerin başında gelmektedir.

.

Düşük Maliyet Hızlı Sonuç İmkansız Değil Akıllı Seçim Sonucudur. “Excel E-Fatura”

Excel E-Fatura Temsilcisi

En Kısa Süre İçerisinde Geri Dönüş Sağlanır.